MÖBLER / Bord / Klaffbord 17515238

nr 1751 5238

Klaffbord

England, idegran. Bredd: 26 + 2x55, djup: 88 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:34:37